Posturi Vacante

SRL „Bălţi-Gaz” – este o întreprindere care permanent se dezvoltă şi păşeşte încrezut în viitor. Fiecare realizare a întreprinderii- este în primul rînd realizarea colaboratorilor ei. Noi căutăm pe acei care caută posibilitatea de a se realiza profesional şi de căpăta experienţă într-o întreprindere cu o dezvoltare dinamică.

DORIŢI SĂ VĂ REALIZAŢI CAPACITĂŢILE, SĂ GĂSIŢI APLICARE COMPETENŢELOR PE CARE LE DEŢINEŢI?

             ATUNCI ALĂTURAŢI-VĂ COLECTIVULUI NOSTRU

Inginer-proiectant

Cerințe:
Studii în domeniu ACGV;
Abilităţi de organizare, analiză, comunicare verbală şi scrisă, planificare profesională, responsabilitate;
Cunoaşterea limbilor română, rusă;
Operare PC: Autodesk AutoCAD, Word, Excel;
Corectitudine, tenacitate, seriozitate;
Capacitate de analiză, sinteză și lucru în echipă.

Oferim:
– Posibilitate de a lucra într-o companie tânără, performantă şi în continuă creştere;
– Pachetul social deplin, salariu fără întârzieri;

Inginer metrolog

Responsabilități:
Organizarea și realizarea sistematică a evidenței și verificării metrologice;
Efectuarea verificării mijloacelor de măsurare și certificarea utilajului;
Participarea la testările de certificare a produselor fabricate;
Întocmirea declarațiilor de defecte și a actelor de reclamații.

Cerinţe faţă de candidat:
– Studii – tehnice superioare;
– Experienţă de muncă în domeniul verificărilor metrologice;
– Competenţă şi disciplină;
– Cunoaşterea la perfecţie a limbii române și ruse.

Inginer ACGV

Cerințe:
– Studii în domeniu ACGV;
– Abilităţi de organizare, analiză, comunicare verbală şi scrisă, planificare profesională, responsabilitate;
– Cunoaşterea limbilor româna, rusa;
– Cunoştinţe al PC, AutoCAD, …

Oferim:
– Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
– Pachetul social deplin, salariu fără întîrzieri;

Maistru ACGV

Cerințe:

Oferim:

Dacă sunteți interesat, nu ezitați să ne expediaţi un CV la adresa Igor.Godina@balti-gaz.md sau să apelaţi la numărul – 0231/52119  0231/52103.

Rate article
Balti-Gaz