Filiala ”Bălți-Gaz”

Adresa: or. Bălți, str. Sf. Nicolae 43, str. I. Franco 19/3
  • În prezent, întreprinderea exploatează 520.463 km de gazoducte, deservind 42857 de consumatori.
  • În întreprindere activează 220 de persoane, formînd o echipă de profesioniști care dau dovadă de responsabilitate, promptitudine și amabilitate în relație cu consumatorii săi.
Denumirea serviciului  Numele, prenumele specialistului Telefon E-mail
Director Igor 
Mintuș
0 (231) 5-22-22

str.I.Franco, 19/3

igor.mintus@balti-gaz.md
Inginer șef Ansarov
Ramiz
0 (231) 5- – 

str.I.Franco, 19/3

Ramiz.Ansarov@balti-gaz.md
Serviciul Evidență Contabilă și Analiza Economică  Ludmila 
Zbancă
0 (231) 5-21-14

str.Sf.Nicolae 43

ludmila.zbanca@balti-gaz.md
Servciul Producerea Tehnică Anatolie 
Antonovici
0 (231) 5-22-05
0 (231) 5-22-35
str.I,Franco, 19/3
anatolie.antonovici@balti-gaz.md
Serviciul Evidența și Realizarea gazelor naturale Lilian
Botnariuc
0 (231) 5-22-27

0 (231) 5-22-04

str.I.Franco, 19/3

Lilian.Botnariuc@balti-gaz.md
Serviciul Energetic Sergiu 
Bujenita
0 (231) 5-22-00

str.I.Franco, 19/3

sergiu.bujenita@balti-gaz.md
Serviciul transport auto Mecanic-șef Grigori 
Donțul
0 (231) 5- –

str.I.Franco, 19/3

grigori.dontul@balti-gaz.md
Serviciul Exploatarea Gazoductelor și Sistemelor de gaze Ion 
Antonovici
0 (231) 5-22-02

str.I,Franco, 19/3

ion.antonovici@balti-gaz.md
Serviciul Exploatarea Instalațiilor de Gaze și alte activități Eugen 
Postnîi
0 (231) 5-22-21
0 (231) 5-22-19
str.I.Franco, 19/3
eugen.postnii@balti-gaz.md
Serviciul Intervenții gaze Ludmila
Trandafilova
0 (231) 5-22-12

str.I.Franco, 19/3

Ludmila.Trandafilova@balti-gaz.md
Serviciul metrologic, măsurare a gazelor naturale și control de laborator Vitalie  
Chilari
0 (231) 5-22-16

str.I.Franco, 19/3

vitalie.chilari@balti-gaz.md
Centrul relații cu consumatorii 0 (231) 5-21-12

str. Sf.Nicolae 43

Centrul relații cu consumatorii

Numărul ghișeului  Operator Telefon E-mail
Ghișeu 4 Maria 
Botnariuc
0(231) 5-21-30 maria.botnariuc@balti-gaz.md
Ghișeu 5 Stella
Cox
0(231) 5-21-30 stella.cox@balti‑gaz.md

Rate article
Balti-Gaz