Filiala ”Rîşcani-Gaz”

Adresa: or. Rîșcani, str. 31 August 38A
  • Gazificarea raionului Rîșcani își ia începutul din anul 1994. În prezent, întreprinderea exploatează 518.110 km de gazoducte, deservind 7418 consumatori.
  • În întreprindere activează 59 de persoane, formînd o echipă de profesioniști care dau dovadă de responsabilitate, promptitudine și amabilitate în relație cu consumatorii săi.
Denumirea serviciului Funcția, numele, prenumele specialistului Telefon de contact e-mail
Director Turea Oleg 0(256)2‑39‑96 oleg.turea@balti-gaz.md
Inginer șef Miron Andrei 0(256)6‑80‑02 andrei.miron@balti-gaz.md
Serviciul Evidență contabilă și Analiza Economică Zubcova Ludmila
Zaim Irina
0(256)2‑47‑66 ludmila.zubcova@balti-gaz.md
irina.zaim@balti-gaz.md
Serviciul producerea tehnică Lupacescu Elena 0(256)9‑43‑54 elena.lupacescu@balti-gaz.md
Serviciul exploatarea  gazoductelor și edificiilor Sosna Serghei serghei.sosna@balti-gaz.md
Serviciul Evidență Gaze Guțul Ina 0(256)2-38-81 ina.gutul@balti-gaz.md
Serviciul intervenții gaze Smoleaninov Vadim 0(256)6‑80‑03
Lucrul cu consumatorii 0(256)2-38-81

 

Rate article
Balti-Gaz