×










    Sunt de acord cu termenii și condițiile pentru prelucrarea datelor mele personale

    Aparatul de conducere

    Denumirea secției, serviciului Numele, Prenumele    Telefon, fax

      e-mail

     Zilele și orele de  primire
    Director SRL ”Bălți-Gaz” Ruslan
    Antoniuc
     /0231/ 5‑21‑01 office@balti‑gaz.md Marți

    15:00‑17:00

    Inginer șef Ghenadie
    Ginga
    /0231/5-21-06 ghenadie.ginga@balti-gaz.md Marți, Vineri
    14:00‑17:00
    Director adjunct Igor
    Godina
     /0231/ 5‑21‑19 igor.godina@balti-gaz.md Joi
    14:00‑17:00
    Director adjunct
    pe economie și finanțe
    Lilia
    Guțul
     /0231/5‑21‑29 lilia.gutsul@balti-gaz.md 10:00‑17:00
    Cancelaria Elena
    Cuşnir
     /0231/ 5‑21‑01 office@balti‑gaz.md 8:00‑17:00
    Secția Tehnică și de Producere Nelea
    Roșcina
    /0231/5‑21‑09 nelea.roscina@balti‑gaz.md Vineri:

    8:00‑17:00

    Secția Evidență Contabilă Elena
    Panenco
    /0231/5‑21‑17 elena.panenco@balti-gaz.md Miercuri:
    8:00‑17:00
    Secția Juridică Mihailevscaia
    Anna
    /0231/5‑21-31 anna.mihailevscaia@balti-gaz.md 8:00‑17:00
    Secția Economică Dragan
    Leonid
    /0231/5‑21‑10 Leonid.Dragan@balti-gaz.md 8:00‑17:00
    Serviciul Resurse Umane Inga
    Gîsca
    /0231/5‑21‑03 inga.gisca@balti-gaz.md 8:00‑17:00
    Serviciul Construcție și Investiții Iana
    Ciocati
    /0231/5‑21‑11 iana.ciocati@balti-gaz.md 8:00‑17:00
    Secția Evidența
    Gazelor Naturale
    Vadim
    Glavan
    /0231/5‑21‑02 vadim.glavan@balti-gaz.md 8:00‑17:00
    Secția Aprovizionare
    tehnico-materială
    Driga
    Chiril
    /0231/5‑21‑32 Chirill.Driga@balti-gaz.md 8:00‑17:00
    Serviciul Protecție
    și Prevenire
    Cojuhari Iuri /0231/5‑22‑07 maria.amarfii@balti‑gaz.md 8:00‑17:00
    Serviciul Tehnologii Informaționale Cornel
    Bogdan
    /0231/5‑21‑21 cornel.bogdan@balti‑gaz.md 8:00‑17:00

    Balti-Gaz